Mokytojai

Adam Blaškevič

Dalykas, veiklos sritis

Matematika

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

adam.blaskevic@vilnius.lt

 

Ana Buiko

Dalykas, veiklos sritis

Kūno kultūra

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

rastine@jonopauliausgimnazija.vilnius.lm.lt

 

Irena Ciunaitienė

Dalykas, veiklos sritis

Vokiečių kalba
Anglų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

irena.ciunaitiene2@gmail.com

 

Lina Činčiuvienė

Dalykas, veiklos sritis

Lietuvių kalba ir literatūra

Auklėjamoji klasė

II D

El. paštas

lina.cinciuviene@gmail.com

 

Mažena Gasparovič

Dalykas, veiklos sritis

Taikomasis menas, amatai, dizainas
Technologijos

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

gasparowic@gmail.com

 

Liucina Gilevska

Dalykas, veiklos sritis

Psichologija

Auklėjamoji klasė

I C

El. paštas

vjpgps@gmail.com

 

Galina Goloburdo

Dalykas, veiklos sritis

Matematika

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

galina.goloburdo@jonopauliausgimnazija.vilnius.lm.lt

 

Evelina Gongapševaitė

Dalykas, veiklos sritis

Lietuvių kalba ir literatūra

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

evelinagongapsevaite@gmail.com

 

Alicija Jankūnienė

Dalykas, veiklos sritis

Biologija
Technologijos

Auklėjamoji klasė

II B

El. paštas

alijanka5@gmail.com

 

Ana Jasinska

Dalykas, veiklos sritis

Lenkų kalba

Auklėjamoji klasė

III B

El. paštas

anajas7@gmail.com

 

Diana Judkevič

Dalykas, veiklos sritis

Ugdymas karjerai

Auklėjamoji klasė

IV B

El. paštas

diana.judkevic@gmail.com

 

Lucija Kačemceva

Dalykas, veiklos sritis

Matematika

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

lucja.kaczemcewa@gmail.com

 

Marija Klečkovska

Dalykas, veiklos sritis

Anglų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

marijakle@gmail.com

 

Božena Korvin-Piotrovska

Dalykas, veiklos sritis

Ekonomika ir verslumas
Informacinės technologijos
Verslas, vadyba, mažmeninė prekyba

Auklėjamoji klasė

II C

El. paštas

bozena.korwin.piotrowska@gmail.com

 

Andžej Kostygin

Dalykas, veiklos sritis

Šokiai

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

rastine@jonopauliausgimnazija.vilnius.lm.lt

 

Teresa Krul

Dalykas, veiklos sritis

Lenkų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

teresakrulvjpg@gmail.com

 

Audronė Kuisytė-Zubkaitienė

Dalykas, veiklos sritis

Lietuvių kalba ir literatūra

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

a.kuisyte.zubkaitiene@gmail.com

 

Rita Lodaitė

Dalykas, veiklos sritis

Lietuvių kalba ir literatūra

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

lodaite@gmail.com

 

Viktor Lozovski

Dalykas, veiklos sritis

Istorija
Lenkijos istorija

Auklėjamoji klasė

IV C

El. paštas

viktorlozovski@yahoo.com

 

Alina Maštaler

Dalykas, veiklos sritis

Etika
Teatras

Auklėjamoji klasė

I A

El. paštas

alina.masztaler@gmail.com

 

Eglė Mikulska

Dalykas, veiklos sritis

Lietuvių kalba ir literatūra

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

egler@post.penki.lt

 

Barbara Molis

Dalykas, veiklos sritis

Anglų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

molisbarbara@gmail.com

 

Brygida Nadtočij-Bezručkina

Dalykas, veiklos sritis

Tikyba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

basianadtoczy@wp.pl

 

Sviatoslav Novogrodski

Dalykas, veiklos sritis

Fizika

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

novogrodski.s@gmail.com

 

Česlava Osipovič

Dalykas, veiklos sritis

Lenkų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

cosipowicz@gmail.com

 

Marjan Pavilovskij

Dalykas, veiklos sritis

Kūno kultūra

Auklėjamoji klasė

IV D

El. paštas

marianbiatlon@gmail.com

 

Filomena Petkevič

Dalykas, veiklos sritis

Informacinės technologijos

Auklėjamoji klasė

II E

El. paštas

filomena.petkevic@gmail.com

 

Danuta Radevič

Dalykas, veiklos sritis

Istorija
Pilietiškumo pagrindai

Auklėjamoji klasė

III C

El. paštas

radewicz.danuta@gmail.com

 

Jekaterina Rybakovienė

Dalykas, veiklos sritis

Anglų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

rastine@jonopauliausgimnazija.vilnius.lm.lt

 

Nina Senkevič

Dalykas, veiklos sritis

Anglų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

ninasienk@gmail.com

 

Božena Sokolinskaja

Dalykas, veiklos sritis

Muzika
Vokalinis ansamblis „Ad‘Astra“

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

bozenasokolinska@gmail.com

 

Miroslava Stančik

Dalykas, veiklos sritis

Biologija

Auklėjamoji klasė

III A

El. paštas

miroslava.stancik@gmail.com

 

Galina Strigo

Dalykas, veiklos sritis

Matematika

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

halina.strigo@gmail.com

 

Danuta Szejnicka

Dalykas, veiklos sritis

Lenkų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

danka.szejnicka@yahoo.pl

 

Vilma Tamošaitienė

Dalykas, veiklos sritis

Lietuvių kalba ir literatūra

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

vingyte33@gmail.com

 

Eva Valma

Dalykas, veiklos sritis

Chemija

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

ewavalma@gmail.com

 

Ana Vankevič

Dalykas, veiklos sritis

Matematika

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

annavankevic@gmail.com

 

Marjan Veličko

Dalykas, veiklos sritis

Kūno kultūra

Auklėjamoji klasė

I D

El. paštas

velmarjan@gmail.com

 

Alicija Vereščak

Dalykas, veiklos sritis

Rusų kalba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

alicjaver@gmail.com

 

Jadvyga Aleksandra Vysocka

Dalykas, veiklos sritis

Žmogaus sauga

Auklėjamoji klasė

IV A

El. paštas

vjpgsoc@gmail.com

 

Liucija Voiciechovska

Dalykas, veiklos sritis

Matematika
Verslas, vadyba, mažmeninė prekyba

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

lucija.voiciechovska@gmail.com

 

Janina Volodkevič

Dalykas, veiklos sritis

Istorija
Pilietiškumo pagrindai

Auklėjamoji klasė

II A

El. paštas

janinavolodkevic@yahoo.com

 

Luiza Volodko

Dalykas, veiklos sritis

Dailė

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

luizaachra@gmail.com

 

Alina Žemčugova

Dalykas, veiklos sritis

Geografija

Auklėjamoji klasė

-

El. paštas

azemcugova@gmail.com

 

Eleonora Žilinska

Dalykas, veiklos sritis

Anglų kalba

Auklėjamoji klasė

I B

El. paštas

eleonora.zilinska@hotmail.com