Apie ugdymą nuotoliniu būdu

PVL (Pagalbos vaikams linija) konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius, besikreipiančius dėl vaikų, kai reikalinga kitų įstaigų ar institucijų pagalba (vaikas patiria smurtą mokykloje ar namuose, žino, kad kitas vaikas yra skriaudžiamas ar kt.), besikreipiančiojo sutikimu (pageidaujant užtikrinamas besikreipiančiojo anonimiškumas), inicijuoja pagalbos vaikui teikimą.

Taip pat pažymime, kad su PVL galima susisiekti šiais kontaktais:

-   nemokamu telefono numeriu 116 111 (į skambučius visų pirma atsiliepia Vaikų linijos savanoriai, kurie, kai reikalinga kitų įstaigų ar organizacijų pagalba, skambinančiuosius, esant jų sutikimui, sujungia su PVL konsultantu tolesniam pagalbos organizavimui);

-   elektroniniu paštu info@pagalbavaikams.lt arba skyrybos@pagalbavaikams.lt;

-   tiesioginėmis konsultacijomis „online” (interneto svetainėje www.pagalbavaikams.lt pagrindinio puslapio kairės pusės apačioje rašant skiltyje konsultuokis tiesiogiai) PVL konsultantų darbo metu, darbo dienomis nuo 11 iki 19 val.

Problemų, kylančių mokiniams dėl nuotolinio mokymo, inentifikavimo ir pagalbos suteikimo algoritmas

REKOMENDACIJOS TECHNINIŲ KLIŪČIŲ PAŠALINIMUI

 1. Junkitės prie Microsoft Teams programos tuo el. paštu, kuriuo Jums išsiuntėme kvietimą prisijungti.
 2. Jeigu matote savo kompiuteryje neteisingą laiką. Taip gali būti dėl tos priežasties, kad Jūsų el. pašto dėžutės būna su klaidinga laiko juosta (dažniausiai matomas laikas 2 valandomis anksčiau nei realus pamokos laikas), todėl prašome Jūsų patikrinti laiko juostą (laiko juosta turi būti UTC +2 Vilnius).
 3. Norėdami prisijungti prie Office 365 naršyklėje rekomenduojame jungtis per Google Chrome naršyklę. Dažnu atveju Microsoft Teams neveikia naudojant Mozilla Firefox naršyklę.
 4. Įrenginiai: naudojant telefoną, kompiuterį arba planšetinį kompiuterį rekomenduojame atsisiųsti Microfoft Teams programėlę.
 5. Padidintas garsas, sklindantis aidas iš jūsų įrenginio. Taip būna, kai mikrofonui užkeltas jautrumas arba šalia yra keli įrenginiai su mikrofonais ir garsiakalbiais. Reikėtu vieną įrenginį nusukti į šalį arba išjungti, aidas turėtų dingti.
 6. Rekomenduojame pamokai naudoti ausines, kad girdimas garsas būtų kuo sklandesnis.

„Microsoft Teams“ vaizdo įrašai

BENDRAVIMO MOKANTIS NUOTOLINIU BŪDU TAISYKLĖS

 1. Profilyje naudoti tik savo nuotrauką, tinkamą dalykinei komunikacijai, arba nenaudoti jokios.
 2. Prie pamokos prisijungti per pirmąsias 2 (dvi) jos minutes.
 3. Išjungti mikrofonus ir laikyti išjungtus. Įjungti tik tada, kai reikia kalbėti.
 4. Įjungti kameras ir būti jas įjungus, kol mokytoja leis išjungti.
 5. Norint paklausti ar pakomentuoti, spausti pakeltos rankos mygtuką , vėliau jį atspausti.
 6. Nedaryti pamokos įrašų jokia forma.
 7. Neplatinti pamokos medžiagos jokia forma.