„Ad’Astra“ festivalyje „Vieversėlis”

2024-04-08
Elita Jurkevičienė
image image image image image

Visą kovo mėnesį jau 25-ąjį kartą Naujosios Vilnios kultūros centre vyko regioninis vaikų ir jaunimo menų festivalis „Vieversėlis”. Vokalinis ansamblis „Ad’Astra” taip pat jame dalyvavo, ir tai jau tapo savotiška tradicija. Mūsų gimnazijos mokiniai šiame festivalyje dalyvavo jau ketvirtąjį kartą.

„Ad’Astros” nariai noriai dalyvauja „Vieversėlyje" ir vienbalsiai pritaria, kad dalyvauti jame išties naudinga. „Tai yra puiki proga pristatyti save, parodyti, kad mes esame, dainuojame”, –sako ansamblio dainininkai.

„Dalyvaudami, mes ne tik pasirodome, bet turime galimybę pasižiūrėti į kitus, palyginti, įsivertinti savo lygį, pasidžiaugti tuo, ką darome geriau, ir pastebėti, prie ko dar reikia padirbėti. Taip pat mes įgyjame sceninės patirties ir mažiau bijome į sceną lipti”, – papildo ansamblietė Patricija.

„Man labai patinka Naujosios Vilnios kultūros centro scena. Ji yra didelė, su puikiu apšvietimu ir įgarsinimu”, – priduria ansamblio dainininkė Eva, kuri šiame festivalyje dalyvavo antrą kartą.

Jaunimas taip pat džiaugėsi puikiu, profesionaliu festivalio organizavimu ir tuo, kad koncerto pabaigoje gavo saldžią dovanėlę ir skanios, šiltos arbatos.

Šių metų festivalio programoje vyko 4 skirtingi festivalio koncertai, dalyvavo beveik 1,5 tūkstančio dalyvių ir visą mėnesį veikė meninė paroda.