KULTŪROS TILTAS KROKUVA – VILNIUS

2022-05-13
Danuta Szejnicka
image image image

Balandžio mėnesį II klasių mokiniai: Dominika Ščiglaitė, Edvin Macevič, Ričard Rimševič, Rafal Ulecki, Daniel Petkevič, kartu su lenkų kalbos mokytoja Danute Szejnicka dalyvavo susitikime nuotoliu su Krokuvos pedagoginio universiteto lenkų filologijos studentais ir dėstytojais. Šis susitikimas yra projekto „Kompetentingas mokytojas – savo darbo meistras ir ugdytojas” dalis, o jo tikslas – dalijimasis gimtosios kalbos mokymo daugiakalbėje aplinkoje ir naujų mokymosi aplinkų kūrimo patirtimi. Susitikimo metu buvo pristatomi mūsų gimnazijos mokinių darbai: projekto „Vilnius literatūroje, literatūra Vilniuje“ vaizdo reportažai ir projekto „Adomas Mickevičius – skirtinguose portretuose“ vaizdo reportažai. Taip pat mokiniai svečiams paruošė ir staigmeną – edukacinį žaidimą „Kahoot“,  kurio metu dalyviai pasitikrino žinias apie A. Mickevičiaus ryšius su Vilniumi.

Daniel Petkevič papasakojo apie literatūrinį konkursą, skirtą Stanisławo Lemo kūrybai, bei apie susidomėjimą IT programomis ir galimybėmis.

Mokinių darbus gerai įvertino Krokuvos  lenkų filologijos dėstytojai ir studentai, o susitikimų moderatoriai negailėjo pagyrų ir mokiniams, ir mokytojams.