PROJEKTO ERASMUS+ VIRTUALŪS MAINAI RUMUNIJOJE „Work is success, time is money; return to the roots“

2022-05-02
Diana Judkevič
image image

2022 m. balandžio 27-29 d. keturių šalių: Prancūzijos, Rumunijos, Lenkijos ir Lietuvos, mokiniai ir mokytojai susitiko Erasmus+ projekto „Work is success, time is money; return to the roots" virtualiame mainų renginyje, kurį organizavo Școala Gimnazială Pârteștii de Sus.

Tris dienas trukusių mainų metu buvo vykdoma programa, kurios metu buvo susipažinta su Rumunija: kulinarija, pažintiniai-istoriniai dalykai bei rumunų kalbos pamokos, taip pat buvo organizuojamos interaktyvios pertraukėlės, diskusijos ir apibendrinimai. Buvo sukurti ir pateikti skirtingų šalių laimingo žmogaus - vadovo charakteriai, šalių velykinės tradicijos ir „self-made-man” pavyzdžiai. Mokiniai dirbo tarptautinėse darbo grupėse, jiems vadovavo mokyklų - partnerių mentoriai : Collège Pierre et Marie Curie Neufchâteau, Școala Gimnazială Pârteștii de Sus, Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu, Vilniaus rajono Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija bei mūsų gimnazija. Jų tikslas – diskutuoti apie „Laimingo žmogaus” vadovo naudą jaunimui.

Labai džiaugiamės įvykusiais mainais ir dėkojame partneriams už organizavimą, o mokiniams už aktyvumą. Kiti mainai jau greitai vyks gyvai Lenkijoje!