INTEGRUOTAS GAMTAMOKSLINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „BIOCHOMIK + F 2022“

2022-04-28
Miroslava Stančik
image image image image image

2022 metų balandžio 9 dieną gimnazijoje vyko tradicinis integruotas gamtamokslinis konkursas „Biochomik + F 2022“. Tai jau 16 regioninis renginys, kuriame gali varžytis 8 ir 10 klasių mokiniai.  Konkurse dalyvavo devynios Vilniaus, Vilniaus rajono ir Šalčininkų miesto mokyklos. Konkursą organizuoja ir vykdo gamtos mokslų mokytojai – Eva Valma, Sviatoslav Novogrodski, Alicija Jankūnienė ir Miroslava Stančik. Suskaičiavus konkurso teorinės ir praktinės dalių rezultatus buvo paskelbti nugalėtojai. Tarp pirmokų pirmoji vieta skirta Kamilei Klenovskai (Rudaminos F. Ruščico gimnazija) ir Milenai Petkevič (Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija). Antrąją vietą iškovojo Olivija Šarkovska (Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), o trečiąją vietą – Milena Gilant (Rudaminos F. Ruščico gimnazija) ir Emilija Konaš (Vilniaus šv. Jono Pauliaus II progimnazija).

Tarp 10 klasių mūsų gimnazijos mokinys Rafal ​​Ulecki iškovojo trečiąją vietą. Antrąją vietą užėmė Edgar Naimavičius (Avižienių gimnazija), Laura Boreiko (V. Sirokomlės gimnazija) ir Evelina Sinkevič (Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija). Pirmąją vietą laimėjo mūsų gimnazijos 2c klasės mokinys Edvin Macevič.