LITERATŪRINIS KONKURSAS IR SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU

2021-12-21
Danuta Szejnicka
image image image image image image image image image

2021 m. gruodžio 15 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo susitikime, kurio metu buvo skelbiami 5 -10 klasių literatūrinio konkurso „Žmonės ir technologijos. Pasaulis pagal Stanislovą Lemą“ rezultatai. Šį konkursą organizavo Lietuvos polonistų asociacija. Mokiniai parengė kūrybinį darbą naudodamiesi pasirinktomis  informacinių technologijų priemonėmis.

Konkurso nugalėtojai – Emilia Gajevska ir Dominika Tuminskytė ( I C klasė) bei Daniel Petkevič (II A klasė) ir Bartoš Urbanovič ( II D klasė). Mokinių darbai išsiskyrė kūrybiškumu, profesionaliu vaizdo ir teksto deriniu. Nuoširdžiai sveikiname konkurso dalyves Kamilą Bartoševič (II C), Karoliną Romankevič (II A) ir Ivoną Kisel (II A).

Apdovanojimų ceremonija ir laureatų darbų pristatymas vyko Vilniaus lenkų kultūros namuose. Mokiniai turėjo galimybę susitikti su detektyvinio romano „Aligatorius Vilniuje“ autoriumi Piotru Jezierskiu. Rašytojas papasakojo apie savo knygos koncepciją, veikėjus ir siužetą, kuris sukurtas  verslo kelionės į Vilnių metu. Jaunimas diskutavo su rašytoju, netgi pasiūlė įdomių lankytinų vietų Vilniuje ir Vilniaus krašte, tai padėtų tolesniam romano veiksmui.