TARPTAUTINIS PROJEKTAS ,,KELIAS Į LAISVĘ"

2020-11-16
Danuta Szejnicka
image image image image image image image

Tarptautiniame projekte ,,Kelias į laisvę", kurio tema „Šv. Jono Pauliaus II  veikla atgaunant Lenkijos ir Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę", dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai:

Jolanta Pavliukovič (III D), Gabriela Sabina (III D), Daniel Žuromskij (III D), Ivona Kisel (I A), Daniel Petkevič (I A), Aleksandr Skubilov (I A), Kšyštof Rafal Ulecki (I C), Gabrielia Mečkovskaja (I C), Aneta Pavlovič (II A), Renata Anna Szejnicka (II A) ir grupės koordinatorė - Danuta Szejnicka (polonistė).

Lenkijos ir Lietuvos jaunimo mainų fondo ir Nacionalinio švietimo ministerijos remiamo projekto dalyviai yra Ščecino (Lenkija) ir Vilniaus (Lietuva) jaunimas, kuris lankėsi popiežiaus Jono Pauliaus II lankytose ​​vietose bei  prisidėjo prie abiejų tautų bendrystės.  Susitikimai - tai informacijos šaltinis jauniems žmonėms. Mokiniai  paruošė filmą, meno ir fotografijos parodą nuotoliniam susitikimui, kuris vyko 2020 m. lapkričio 11 d. Susitikimo metu kiekviena grupė demonstravo savo darbą. Tokiu būdu atšventėme ypatingą šventę, tai yra Lenkijos nepriklausomybės dieną.