BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

2020-08-11
Diana Judkevič
image image image image image image image image

2020 m. rugpjūčio 11 d. vyko Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos XXIV mokinių laidos brandos atestatų įteikimo šventė. Renginys prasidėjo istoriniame Vilniaus senamiesčio pastate – Šv. Jonų bažnyčioje. Šiais metais gimnaziją baigė 103 mokiniai, iš kurių net 32 mokiniai pelnė 100 balų įvertinimus iš brandos egzaminų. Renginio metu vargonais buvo skambinama „Tautiška giesmė“, F. Šopeno ir S. Moniuškos kūriniai. Po diplomų įteikimo šventės, abiturientai senamiesčio gatvelėmis leidosi iki Katedros aikštės kur su abiturientais iš kitų lenkiškų mokyklų sušoko iškilmingą ir tradicinį – polonezą. Po šokio kompozicijos, laimingi ir pilni entuziazmo abiturientai leidosi į apžvalgos turą po Vilnių autobusais, po to tęsė šventę restorane.

Abiturientai, kurie pelnė daugiausiai „šimtukų“ buvo apdovanoti Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus Valdovų rūmuose vykusioje ceremonijoje. Tarp laureatų atsirado ir mūsų gimnazijos absolventės – Karolina Černiavska ir Gabriela Voinilo.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo, o ypatingai organizacinio komiteto pirmininkei Gracijanai Jagello.