LENKIJOS NEPRIKLAUSOMBĖS DIENOS MINĖJIMO RENGINIAI

2019-11-16
Alina Maštaler
image image image image image image image image image image

Lenkijos Nepriklausomybės dienos proga mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvavo įvairiuose renginiuose. Vyko dalykinės ir edukacinės pamokos, skirtos Lenkijos Nepriklausomybės dienai paminėti.

2019 m. lapkričio 8 d. mūsų įstaiga dalyvavo akcijoje „Mokykla dainuoja Lenkijos himną.“ Visi mokiniai ir mokytojai simbolinę valandą, t.y. 11 valandą,11 minučių, kartu giedojo Lenkijos himną.

Lapkričio 11 d. Mokinių tarybos atstovai kartu su gimnazijos direktoriumi Adomu Blaškevič dalyvavo vainikų padėjimo ceremonijoje ir bendroje maldoje Vilniaus Rasų kapinių Motinos ir sūnaus širdies mauzoliejuje.
Lapkričio 12 ir 13 dienomis I C klasės mokiniai ir vokalinis ansamblis „Ad Astra“ pakvietė gimnazijos bendruomenę į iškilmingą renginį, skirtą Lenkijos Nepriklausomybės dienai paminėti. Mokiniai pristatė muzikinę programą, skirtą Abiejų Tautų Respublikos istorijai  nuo padalijimų iki 1918 m. paminėti. III klasių mokiniai suorganizavo pirmokams istorijos konkursą „Nepriklausomybės didvyriai“. Konkurso metu jaunimas gilino žinias apie Lenkijos istoriją ir susipažino su nepriklausomybės laikotarpio asmenybėmis.