Harmonogram centrum konsultacyjnych

Matematyka

Adam Błaszkiewicz

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 1
  • 8 lekcja
  • Pracownia 215

Galina Goloburdo

  • Środa
  • Dla uczniów klas 1
  • 8 lekcja
  • Pracownia 213

Lucija Kačemceva

  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 2
  • 0 lekcja
  • Pracownia 319
  • Środa
  • Dla uczniów klas 3
  • 0 lekcja
  • Pracownia 305

Galina Strigo

  • Środa
  • Dla uczniów klas 3
  • 0 lekcja
  • Pracownia 306
  • Czwartek
  • IV klasės mokiniams
  • 0 lekcja
  • Pracownia 205
  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 19.00
  • Zdalnie, Teams

Anna Vankevič

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 18.30
  • Zdalnie, Teams
  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 19.30
  • Zdalnie, Teams
  • Środa
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 19.30
  • Zdalnie, Teams

Liucija Voiciechovska

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 1
  • 8 lekcja
  • Pracownia 219

Język litewski

Lina Činčiuvienė

  • Środa
  • Dla uczniów klas 2
  • 9 lekcja
  • Pracownia 319
  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • 9 lekcja
  • Pracownia 203

Audronė Kuisytė-Zubkaitienė

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 20.00
  • Zdalnie, Teams
  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • 9 lekcja
  • Pracownia 205

Eglė Mikulska

  • Środa
  • Dla uczniów klas 1
  • 8 lekcja
  • Pracownia 219
  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • 9 lekcja
  • Pracownia 209

Rita Lodaitė

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 2
  • 7 lekcja
  • Pracownia 321
  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 19.00
  • Zdalnie, Teams

Evelina Gongapševaitė

  • Środa
  • Dla uczniów klas 2
  • 1 lekcja
  • Pracownia 317
  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 4
  • 7 lekcja
  • Pracownia 206

Vilma Tamošaitienė

  • Piątek
  • Dla uczniów klas 4
  • 9 lekcja
  • Pracownia 204

Język polski

Teresa Krul

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 2
  • 0 lekcja
  • Pracownia 317
  • Piątek
  • Dla uczniów klas 3
  • 7 lekcja
  • Pracownia 304

Ana Jasinska

  • Piątek
  • Dla uczniów klas 4
  • 7 lekcja
  • Pracownia 216

Danuta Szejnicka

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 19.00
  • Zdalnie, Teams

Język angielski

Eleonora Žilinska

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 17.00
  • Zdalnie, Teams

Marija Klečkovska

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • 2 lekcja
  • Pracownia 314

Jekaterina Rybakovienė

  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 18.00
  • Zdalnie, Teams

Alina Suchodolska

  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • 0 lekcja
  • Pracownia 204
  • Środa
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 20.00
  • Zdalnie, Teams

Język niemiecki

Irena Ciunaitienė

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 3
  • 1 lekcja
  • Pracownia 304

Język rosyjski

Alicja Vereščak

  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • 0 lekcja
  • Pracownia 210

Historia

Danuta Radevič

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 1
  • 8 lekcja
  • Pracownia 217

Janina Volodkevič

  • Środa
  • Dla uczniów klas 4
  • 9 lekcja
  • Pracownia 203

Viktor Lozovski

  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 18.00
  • Zdalnie, Teams

Fizyka

Sviatoslav Novogrodski

  • Czwartek
  • Dla uczniów klas 4
  • 8 lekcja
  • Pracownia 209

Technologie informacyjne

Filomena Petkevič

  • Środa
  • Dla uczniów klas 3
  • 8 lekcja
  • Pracownia 315

Božena Korvin-Piotrovska

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 4
  • 7 lekcja
  • Pracownia 316
  • Środa
  • Dla uczniów klas 4
  • 5 lekcja
  • Pracownia 316

Chemia

Eva Valma

  • Środa
  • Dla uczniów klas 3
  • godz. 19.00
  • Zdalnie, Teams
  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 4
  • godz. 20.00
  • Zdalnie, Teams

Biologia

Alicija Jankūnienė

  • Środa
  • Dla uczniów klas 4
  • 7 lekcja
  • Pracownia 206

Geografia

Marek Mackevič

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 4
  • 0 lekcja
  • Pracownia 307

Rozwój kariery

Diana Judkevič

  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 1
  • 8 lekcja
  • Pracownia 111
  • Poniedziałek
  • Dla uczniów klas 2
  • 9 lekcja
  • Pracownia 111
  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 3
  • 8 lekcja
  • Pracownia 111
  • Wtorek
  • Dla uczniów klas 4
  • 9 lekcja
  • Pracownia 111