Podsumowanie programu wychowawczego „Perły w Koronie”
10 czerwca br. uczniowie klas II podsumowali IV semestr realizacji programu wychowawczego „Perły w Koronie”, którego głównym celem było budowanie wspólnoty miejsca zamieszkania, rozwijanie postaw obywatelskich oraz wzmacnianie więzi z lokalnym środowiskiem.
Pracując w firmach młodzieżowych: „Słoneczniki”, „Beshki”, „Muchy CC”, „Chomiki” oraz „Szalone Gwiazdy”, uczniowie zaprezentowali interesujące projekty zrealizowane podczas semestru. Wśród nich znalazły się m.in. projekty i konkursy: „Moje Wilno”, „Festiwale świata”, „Oczekiwanie Wielkanocy”, „Tradycje Japonii, Zjednoczonych Arabskich Emiratów i i Francji” oraz „Perełki JPII”.
Program „Perły w Koronie”, realizowany przez cztery semestry, został pomyślnie zakończony. W uznaniu za zaangażowanie, aktywną pracę i osiągnięte rezultaty uczniowie otrzymali Koronę Polskiego Wychowania.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom programu oraz dziękujemy za ich kreatywność, wytrwałość i wkład w budowanie szkolnej wspólnoty.


































