W bibliotece „Lojoteka“

2026-06-15
Audronė Kuisytė-Zubkaitienė
image image

W tym roku szkolnym klub filmowy naszego gimnazjum nawiązał współpracę z klubem filmowym Gimnazjum Jezuitów w Wilnie. 30 kwietnia odwiedziliśmy „Lojotekę”, gdzie po wycieczce obejrzeliśmy i omówiliśmy trzy filmy z Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Studenckich „Aurora”.