Integracja klubu filmowego i grupy przewodników
2026-06-15
Audronė Kuisytė-Zubkaitienė
9 maja członkowie klubu filmowego i grupy przewodników gimnazjum zorganizowali zintegrowaną wycieczkę, podczas której młodzi przewodnicy, przygotowani przez kierowniczkę koła przewodników - Janinę Volodkevič, opowiedzieli historię kilku wileńskich kin. Po wycieczce wszyscy obejrzeli i omówili film „Forrest Gump”, zaproponowany przez kierowniczkę klubu filmowego - Audronė Kuisytė-Zubkaitienė, w Bibliotece im. Adama Mickiewicza w Wilnie.


































