Konkursy edukacyjne „Olympis 2026 – Sesja wiosenna”.
2026-06-12
Elžbieta Voitukovič
Uczniowie klas I–III z naszego gimnazjum aktywnie uczestniczyli w konkursach edukacyjnych „Olympis 2026 – sesja wiosenna”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i długopisy, a laureaci zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami I, II i III stopnia.
Cieszymy się ze świetnych wyników naszych uczniów: wręczono 5 podziękowań, 168 dyplomów i 33 medale. Uczniowie, którzy wzięli udział w pięciu lub większej liczbie konkursów, otrzymali czapeczki. Wręczono również 23 zaświadczenia nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz 4 zaświadczenia za organizację konkursu w szkole następującym nauczycielkom: D. Radewicz, E. Wojtukowicz, L. Kaczemcewej i L. Lodaitė.
Zapraszamy do udziału w jesiennej sesji konkursów edukacyjnych „Olympis 2026”!


































