Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny"
2026-06-12
Elžbieta Voitukovič
W marcu br. w szkole odbył się międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny", w którym wzięło udział 78 uczniów klas I–IV naszego gimnazjum.
Pierwsze miejsca w szkole zajęli:
- w klasie I – Tadeusz Kajetan Voinilo
- w klasie II – Emilija Kuzma
- w klasie III – Patricija Romeiko
- w klasie IV – Pavel Koroliov


































