Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny"

2026-06-12
Elžbieta Voitukovič

W marcu br. w szkole odbył się międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny", w którym wzięło udział 78 uczniów klas I–IV naszego gimnazjum.

Pierwsze miejsca w szkole zajęli:

  • w klasie I – Tadeusz Kajetan Voinilo
  • w klasie II – Emilija Kuzma
  • w klasie III – Patricija Romeiko
  • w klasie IV – Pavel Koroliov