PREVENCINIAI SUSITIKIMAI SU POLICIJOS PAREIGŪNĖMIS

2022-05-02
Jadvyga Aleksandra Vysocka
image

2022 m. balandžio 6 ir 27 dienomis mūsų gimnazijoje vyko prevenciniai susitikimai su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnėmis Laura Šimoniene ir Kristina Šarkaite.  Pareigūnės vedė dvi paskaitas III-IV klasių bei I-II klasių mokiniams. I-II klasių mokiniai išklausė paskaitą apie teisinę atsakomybę nuo 14 metų bei saugų eismą kelyje vairuojant įvairias transporto priemones.

III-IV klasių  mokiniams  buvo pristatyta  policininko profesija. Pareigūnės  pabrėžė, jog ši profesija yra ne tik įdomi, bet ir labai atsakinga, todėl ketinantiems tapti policininkais labai svarbus pašaukimas. Susitikimo dalyviai buvo informuoti, kur galima studijuoti  norint įgyti šią profesiją, kokie reikalavimai keliami asmenims, norintiems ją rinktis. Pasimatuoti policijos pareigūno profesijos mokiniai buvo pakviesti  į Vilniaus apskrities policijos rengiamą atvirų durų dienos renginį.                       

Pareigūnės papasakojo ir apie savo karjeros kelią, kodėl pasirinko policininko profesiją, o susitikimo pabaigoje buvo akcentuota, kad renkantis policininko profesiją svarbus profesinis, fizinis bei psichologinis pasiruošimas.