GLOBĖJO DIENOS GIMNAZIJOJE „ŠEIMA - PIRMAS IR SVARBIAUSIAS KELIAS"

2021-10-26
Diana Judkevič
image image image image image image image image

Šv. Jonas Paulius II ugdė tikrąsias žmonijos vertybes, neleido joms nesąmoningai išnykti praeityje. Jis sugebėjo visur rasti paslėptų gėrio ir meilės sėklų.O šeimą kėlė kaip svarbiausią vertybę. 2021 m. spalio 18–24 dienomis gimnazijoje vyko Popiežiaus dienos šūkiu „Šeima - pirmas ir svarbausias kelias“.
Per savaitę vyko renginių ciklas, skirtas šv. Jonui Pauliui II paminėti. Popiežiaus dienos prasidėjo spalio 18 dienos rytą, kada baltos ir geltonos chrizantemos papuošė paminklą. Buvo atidaryta paroda „Šeima – pirmas ir svarbiausias kelias“. Visą savaitę buvo realizuojamas performansas ir pagal programą  „Draugystės tiltai“ atliekami kūrybiniai darbai tema „Pasaulis be meno rizikuoja būti meilės uždarytu pasauliu“. Spalio 19 dieną vyko estafetės, skirtos Globėjui, o spalio 20 d. buvo vedamos pamokos apie šv. Joną Paulių II. Spalio 22 dieną surengta piligriminė kelionė pėsčiomis – integruota istorijos, tikybos ir vaizduojamojo meno pamoka „Šv. Jono Pauliaus II takais Vilniuje “.Tuo pat metu buvo realizuojama meninė programa, skirta Karolio Wojtyłos šeimai prisiminti, kurios metu buvo patikrintos žinios apie Globėją, buvo iškilmingai įteikti gimnazijos ženkliukai devintokams. Tą pačią dieną Mokinių savivalda pakvietė visus padainuoti popiežiaus mėgstamiausios dainos „Barka“,tai taip pat buvo kaip pagarbos ištaiška šv. Jonui  Pauliui II. Spalio 24 d. Popiežiaus dienos baigėsi iškilmingomis šv. Mišiomis  Šv. Ap. Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje.
Norime padėkoti visiems, kurie savo iniciatyvomis ir veikla papuošė Popiežiaus dienų programą. Nuoširdžiai dėkojame Vladislovo Sirokomlės gimnazijos pradinių klasių mokiniams, kurie šiais metais mokosi mūsų gimnazijos pastate, kad prisidėjo prie parodos ir kitų veiklų ir  pagerbė mūsų gimnazijos globėją.