EDUKACINĖ IR SPORTINĖ VEIKLA „DRAUGYSTĖS TILTAI”

2021-06-11
Liucina Gilevska
image image image image image

Birželio 8 d. po ilgo karantino pirmos gimnazijos klasės ir II c klasė turėjo galimybę susitikti su klasės draugais ir dalyvauti kūno kultūros mokytojų organizuojamoje sporto veikloje bei socialinio pedagogo ir psichologo organizuojamuose edukaciniuose užsiėmimuose pagal socialinio emocinio ugdymo programą „Draugystės tiltai”.Pasidaliname mokinių įspūdžiais.

Edukacinės veiklos metu švietė saulė, kuri garantavo gerą nuotaiką. Puikiai praleidome laiką su draugais žaisdami įvairius žaidimus: krepšinį, virvės traukimą, sportinį ėjimą, slidinėjimą, belgų šokį ir kitus  komandinius žaidimus. Taip pat turėjome puikią galimybę apmąstyti savo būseną ir geriau pažinti kitą. Mano nuomone, antradienio edukacinė veikla mums buvo puiki patirtis, nes po tokio ilgo laiko mums pagaliau pavyko susitikti gyvai kartu ne tik su draugais, bet ir su mokytojais, kuriems esame labai dėkingi už šią galimybę.

Užsiėmimų metu mokykloje susitikome su  savo klasės draugais, kurių nematėme visus mokslo metus. Galėjome pasikalbėti ir gerai praleisti laiką. Kartu lavinome bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, dalyvavome įvairiuose sporto žaidimuose. Mes taip pat šokome ir kalbėjomės apie savo emocijas. Tikrai naudingą ir linksmą dieną praleidome lauke, atokiau nuo kompiuterių ir kitų technologijų.

Mano nuomone, veikla buvo gera ir naudinga, nes lavinome gebėjimus dirbti grupėje ir poroje. Po tokio ilgo išsiskyrimo galėjome būti kartu su visa klase. Liks tik geri prisiminimai.
Veikla buvo labai linksma ir visą dieną jautėme draugišką atmosferą.
Puikios ir linksmos mokytojų idėjos. Ačiū!
 
Džiaugiamės, kad susitikome su klasės draugais. Buvo visai įdomu dalyvauti draugiškose lenktynėse, nes ilgai nebuvome komandoje. Taip pat buvo malonu leisti laiką žaidžiant ir šokant. Tokiu būdu lavinome socialinius įgūdžius, išmokome daugiau tarpusavio bendravimo. Sužinojome, kad bendradarbiaudami galime įveikti visus sunkumus, nes norinčiam žmogui nėra  sunku, ypač kai mūsų yra daug. Mano nuomone, tai buvo viena geriausių dienų karantino metu.